19
Lis

INTENCJE MSZALNE W DNIACH OD 19 LISTOPADA 2017 do 26 LISTOPADA 2017 ROKU

XXXIII Niedziela Zwykła 19 listopada 2017

Wspomnienie św. Salomei, dziewicy; św. Mechtyldy z Hackeborn, dziewicy

07:00

+ Mariana i Eugenię Stasiak

09:00

+ Józefa i Mariannę Tusińskich

09:00

+ Stanisława Góźdź greg.

11:00

Dziękczynnej i o błogosławieństwo Boże, opiekę Matki Bożej, przez wstawiennictwo świętego Brata Alberta dla Pauliny Osuchowskiej w 18 rocznicę urodzin

11:00

Dziękczynnej i o błogosławieństwo Boże przez wstawiennictwo świętego Brata Alberta dla Haliny i Witolda Kwaśniewskich w 45 rocznicę ślubu i błogosławieństwo Boże dla dzieci i wnuków

12:30

Dziękczynnej i o błogosławieństwo Boże przez wstawiennictwo świętego Brata Alberta dla Elżbiety Myszko i jej rodziny

12:30

Dziękczynnej i o błogosławieństwo Boże przez wstawiennictwo świętego Brata Alberta dla Konrada Tkaczyka w 18 rocznicę urodzin

18:00

+ Kazimierza Miechowskiego w 10 rocznicę śmierci, Annę i Feliksa Lewuszewskich

Poniedziałek 20 listopada 2017

Wspomnienie św. Rafała Kalinowskiego, kapłana; św. Feliksa Valois, kapłana; bł. dziewic i męczennic Anieli od św. Józefa i Towarzyszki

07:00

+ Wacławę Kobierską od uczestników pogrzebu

07:00

+ Stanisława Góźdź greg.

17:30

+ Mirosławę Amelię Wojcieszek od uczestników pogrzebu

18:00

+ Lucynę, Józefa, Jana Stępniewskich

18:00

+ Renatę Gębka od rodziny Zapałów i Latałów

Wtorek 21 listopada 2017

Wspomnienie Ofiarowania Najświętszej Maryi Panny; św. Gelazego I, papieża

07:00

+ Mariana Domagałę

07:00

+ Wacławę Kobierską od uczestników pogrzebu

07:00

+ Stanisława Góźdź greg.

17:30

+ Mariannę Motyka od uczestników pogrzebu

18:00

+ Renatę Gębka od koleżanek i kolegów z PKP

18:00

+ Marię Leśkiewicz od KŻR nr 6

Środa 22 listopada 2017

Wspomnienie św. Cecylii, dziewicy i męczennicy; bł. męczenników ormiańskich Salwatora Lilli, kapłana i Towarzyszy

07:00

+ Wacławę Kobierską od uczestników pogrzebu

07:00

+ Stanisława Góźdź greg.

17:30

+ Mariannę Motyka od uczestników pogrzebu

18:00

+ Bronisława Wnuka w 21 rocznicę śmierci, Leokadię, Teklę i Jana Wnuków

18:00

+ Annę i Zygmunta Zielińskich, ++ Zielińskich i Mendyków

Czwartek 23 listopada 2017

św. Klemensa I, papieża i męczennika; św. Kolumbana, opata; bł. Michała Augustyna Pro, kapłana i męczennika

07:00

+ Wacławę Kobierską od uczestników pogrzebu

07:00

+ Stanisława Góźdź greg.

17:30

+ Mariannę Motyka od uczestników pogrzebu

18:00

+ Janinę, Stefana, Pawła Nawrot, Grażynę Strzałkowską

18:00

+ Renatę Gębka od uczestników pogrzebu

Piątek 24 listopada 2017

św. męczenników Andrzeja Dung-Lac, kapłana, i Towarzyszy; św. Protazego, biskupa; św. dziewic i męczennic Flory i Marii z Kordoby; bł. Marii Anny Sala, dziewicy

07:00

+ Wacławę Kobierską od uczestników pogrzebu

07:00

+ Stanisława Góźdź greg.

17:30

+ Annę i Jana Pawłowskich

18:00

+ Aleksandrę, Wincentego, Antoniego, Władysława Kuziów, Józefa i Weronikę Nosowskich, Stanisława i Jadwigę Sajewskich

18:00

+ Katarzynę, Jana Trześniewskich, Jana Żaczko, Ludwika Kempę, Zofię Pytlarz

Sobota 25 listopada 2017

bł. Marii od Pana Jezusa Dobrego Pasterza, dziewicy; św. Katarzyny Aleksandryjskiej, dziewicy i męczennicy; bł. małżonków Alojzego i Marii Quattrocchi; bł. Elżbiety Dobrej, dziewicy

07:00

+ Jerzego Durlika w 13 rocznicę śmierci

07:00

+ Jadwigę i Ryszarda Grzechników, ++ Podsiadłych

07:00

+ Mirosławę Amelię Wojcieszek od uczestników pogrzebu

17:00

ŚLUB: Agata Sikora i Adrian Sowa

18:00

+ Stanisława Góźdź greg.

XXXIV Niedziela Zwykła - Uroczystość Jezusa Chrystusa, Króla Wszechświata 26 listopada 2017

św. Leonarda z Porto Maurizio, kapłana; św. Sylwestera Gozzolini, opata; św. Jana Berchmans, zakonnika; bł. Poncjusza, opata; św. Konrada z Konstancji, biskupa; bł. Jakuba Alberione, kapłana

07:00

+ Mariana Grochulskiego

09:00

+ Eugeniusza, Anielę, Pawła i Mariannę Szymańskich

09:00

+ Stanisława Góźdź greg.

11:00

Dziękczynnej za wszelkie otrzymane łaski

11:00

O błogosławieństwo Boże dla Wojciecha Skierczyńskiego w 40 rocznicę urodzin

12:30

Dziękczynnej i o błogosławieństwo Boże przez wstawiennictwo świętego Brata Alberta dla Andrzeja Dziamskiego w 70 rocznicę urodzin i błogosławieństwo Boże dla córki Moniki

12:30

Dziękczynnej i o błogosławieństwo Boże przez wstawiennictwo świętego Brata Alberta dla Pawła Maciąga w 18 rocznicę urodzin

18:00

+ Genowefę i Kazimierza Bożek

 

Ta strona używa ciasteczek (COOKIES), dzięki którym serwis może działać lepiej. Korzystając ze strony internetowej, wyrażasz zgodę na nasze pomocą plików cookie. Dowiedz się więcej