19
Lis

Ogłoszenia duszpasterskie XXXIII Niedziela Zwykła 19 listopada 2017r

  1. Trwa nowenna przed Uroczystością Chrystusa Króla Wszechświata odmawiamy przepisane modlitwy po Mszy świętej o godz. 7:00 i w piątek w czasie Koronki do Bożego Miłosierdzia.
  2. W przyszłą niedzielę Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata, jest to patronalne święto Akcji Katolickiej. W czasie każdej Mszy świętej ponowimy akt uznania Jezusa Chrystusa za Króla i Pana.
  3. Jutro tj. 20 listopada św. Rafała Kalinowskiego. Odpust u naszych sąsiadów na Ustroniu. Suma odpustowa o godz. 12:00.
  4. W poniedziałek o godz. 19:30 zapraszamy na Adorację Najświętszego Sakramentu. Po adoracji o godz. 20:30 odbędzie się w Domu Parafialnym Wieczór Świadectw ze względu na rocznicę ewangelizacji ulicznej w naszej parafii. Ks. Daniel wraz z Ewangelizatorami zaprasza wszystkich, którzy w tym czasie ewangelizowali, byli ewangelizowani lub oglądali filmy z ewangelizacji. Podczas spotkania każdy będzie mógł podzielić się wrażeniami z tego czasu głoszenia Ewangelii na ulicy.
  5. We środę 22 listopada św. Cecylii patronki muzyki i śpiewu kościelnego.
  6. Rycerze Kolumba naszej parafii kontynuują akcję zbiórki makulatury w sobotę od godz. 10:00 do 11:00 do 16 grudnia 2017 roku. Makulaturę składamy przy garażu na placu kościelnym. Istnieje możliwość odbioru większej ilości bezpośrednio z domu po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym. Numer kontaktowy 669 439 009. Dochód ze sprzedaży zostanie przeznaczony na wsparcie organizacji rekolekcji wakacyjnych dla młodzieży naszej parafii.
  7. Spotkanie formacyjne kandydatów do bierzmowania w niedzielę 26 listopada o godz. 19:00.
  8. Dzisiejsza zbiórka do puszek na pomoc Kościołowi Prześladowanemu. Można wysłać SMS – ulotki w przedsionku kościoła.
  9. Razem z Gościem Niedzielnym jest kalendarz na rok 2018. Można też nabyć „Modlitewnik Św. Brat Albert Chmielowski” wydany z racji Roku Św. Brata Alberta, dla parafii pod tym wezwaniem w cenie promocyjnej – 5 zł.
  10. Dziękujemy za ofiary składane na funkcjonowanie parafii.

Ta strona używa ciasteczek (COOKIES), dzięki którym serwis może działać lepiej. Korzystając ze strony internetowej, wyrażasz zgodę na nasze pomocą plików cookie. Dowiedz się więcej