09
Kwi

Ogłoszenia duszpasterskie XVI Niedziela Zwykła 23 lipca 2017r

OGŁOSZENIA PARAFIALNE
23 lipca 2017
XVI NIEDZIELA ZWYKŁA

1.Na godz. 21.00 zapraszamy na Apel Maryjny.
2.Dziękujemy misjonarzowi z Kamerunu za wygłoszone Słowo Boże oraz świadectwo wiary. Po Mszy świętej będzie można wspomóc dzieło misji poprzez złożenie ofiary do puszki.
3.Za tydzień w niedzielę 30 lipca będzie poświęcenie pojazdów po każdej Mszy świętej oraz zbiórka ofiar na pojazdy dla krajów misyjnych.
4.6 sierpnia rusza pielgrzymka na Jasną Górę. Zapraszamy do przeżycia tych wyjątkowych rekolekcji w drodze. Zapisy na pieszą pielgrzymkę z naszą grupą nr 22 ruszają dzisiaj. Można zapisać się po każdej Mszy świętej oraz w godzinach kancelaryjnych lub po Mszach świętych w ciągu tygodnia. Koszt wynosi 60 zł. Więcej informacji na stronie parafialnej. Tradycyjnie zachęcamy wszystkich, którzy nie będą mogli podążać na pątniczym szlaku do pielgrzymowania duchowego. Osoby, które chcą wspierać naszą grupę pielgrzymkową modlitwą, ofiarą, czy też darem materialnym – prosimy o zgłaszanie się do kancelarii w celu otrzymania książki z programem duchowym pielgrzymki. W zamian obiecujemy gorącą modlitwę na szlaku pielgrzymim. Kartki na intencje pielgrzymów duchowych można wziąć ze stolika.
5.Zachęcamy także, aby zapisywać się na pielgrzymkę autokarową w dniu wejścia pielgrzymów pieszych 13 sierpnia. Koszt 50 zł.
6.Polecamy prasę katolicką: Gościa Niedzielnego, Miłujcie się jak również znajdujące się przy wejściu na chór. Album wydany przez parafię z racji Roku Świętego Brata Alberta jest do nabycia w kancelarii parafialnej.
7.Dziękujemy za ofiary na funkcjonowanie parafii. Bóg zapłać.

Ta strona używa ciasteczek (COOKIES), dzięki którym serwis może działać lepiej. Korzystając ze strony internetowej, wyrażasz zgodę na nasze pomocą plików cookie. Dowiedz się więcej