Oceń ten artykuł
(12 głosów)
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
08
Lis

Potrzebujesz modlitwy? - Skrzynka modlitw

 

 

Przy obrazie Maki Bożej Częstochowskiej znajduje się skrzynka na intencje modlitewne.

Grupa Odnowy w Duchu Świętym "Benedictus" naszej parafii podejmie codziennie oraz podczas spotkań formacyjnych modlitwę w tych intencjach, także w każdy trzeci czwartek miesiąca podczas modlitwy przed Najświętszym Sakramentem.

Zachęcamy do składania intencji modlitewnych oraz do włączenia się w diakonię modlitwy.

 

Zapraszamy także na spotkania formacyjne Odnowy w Duchu Świętym w każdy czwartek po Mszy świętej wieczorowej o godzinie 18.00 w sali spotkań w Domu Parafialnym.

Oceń ten artykuł
(1 głos)
10
Lut

Ogłoszenia duszpasterskie 10 lutego 2019 r.

  1. Jutro, we wspomnienie Matki Bożej z Lourdes, obchodzimy Światowy Dzień Chorego. Msza święta w intencji chorych i cierpiących zostanie odprawiona o godz. 9.00. Zatroszczmy się, aby mogli w niej uczestniczyć wszyscy, którzy pragną swoje trudy zjednoczyć z krzyżem Chrystusa i przyjąć sakrament namaszczenia.
  2. Przypominamy, że w sakramencie chorych wzywamy pomocy Pana Boga, aby nas umocnił duchowo i fizycznie. Udziela się go nie tylko osobom w niebezpieczeństwie śmierci, ale chorym, a także osobom w podeszłym wieku.
  3. Dnia 14 lutego wielu parafian będzie obchodziło tzw. walentynki. W naszych osobistych modlitwach pamiętajmy zwłaszcza o narzeczonych i małżonkach.
  4. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej, którą rozprowadzamy przy wyjściu głównym z kościoła. Jest Gość Niedzielny i nowy numer Rycerza Niepokalanej.
  5. Wszystkich, którzy w tym tygodniu obchodzą swoje urodziny i imieniny, otaczamy serdeczną pamięcią i modlitwą.

 

Ostatnio zmieniany sobota, 09 luty 2019 22:19

Ta strona używa ciasteczek (COOKIES), dzięki którym serwis może działać lepiej. Korzystając ze strony internetowej, wyrażasz zgodę na nasze pomocą plików cookie. Dowiedz się więcej