Ogłoszenia duszpasterskie 09 grudnia 2018 r.

  1. Dziękuję za ofiary składane do puszek po Mszy świętej jako pomoc Kościołem na Wschodzie.
  2. Dziś po wieczornej Mszy świętej spotkanie formacyjne dla Bierzmowanych w sali domu parafialnego.
  3. W tym tygodniu w czwartek przypada kolejna rocznica wprowadzenia stanu wojennego w Polsce. Pamiętajmy w tym dniu o modlitwie w intencji Ojczyzny.
  4. W niedzielę, 16 grudnia br. Krajowy Duszpasterz Nauczycieli Ksiądz Biskup Piotr Turzyński zaprasza wszystkich nauczycieli, wychowawców, pedagogów, pracowników oświaty oraz ich duszpasterzy na Adwentowy Dzień Skupienia, który odbędzie się w budynku Wyższego Seminarium Duchownego w Radomiu, początek spotkania o godz. 10.00.
  5. Opłatki na Wigilię Bożego Narodzenia można nabywać po każdej Mszy świętej w zakrystii kościoła oraz w kancelarii parafialnej w niedziele i dni powszednie. Ofiary z opłatków są  przeznaczone na prace wykonane w kościele i zakrystii.
  6. Dziś po każdej Mszy świętej zapraszamy na KIERMASZ ŚWIĄTECZNY. A młodzież naszej parafii rozprowadza świece Caritas w ramach „Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom”.
  7. W przyszłą niedzielę po wieczornej Mszy świętej obowiązkowe spotkanie dla rodziców dzieci przygotowujących się do I Komunii świętej. Spotkanie będzie w kościele.
  8. Szczególnym wydarzeniem na drodze adwentowego oczekiwania są rekolekcje, które dziś się rozpoczęły. Szczegółowy plan dostępny jest na tablicy ogłoszeń oraz na stronie internetowej parafii. Tegoroczne nauki wygłosi ks. Łukasz Dybus.
  9. Wszystkim solenizantom i jubilatom niech Matka Boża wyprosi obfite błogosławieństwo i łaski.

Ta strona używa ciasteczek (COOKIES), dzięki którym serwis może działać lepiej. Korzystając ze strony internetowej, wyrażasz zgodę na nasze pomocą plików cookie. Dowiedz się więcej