Potrzebujesz modlitwy? - Skrzynka modlitw

Przy obrazie Maki Bożej Częstochowskiej znajduje się skrzynka na intencje modlitewne.

Grupa Odnowy w Duchu Świętym "Benedictus" naszej parafii podejmie codziennie oraz podczas spotkań formacyjnych modlitwę w tych intencjach, także w każdy trzeci czwartek miesiąca podczas modlitwy przed Najświętszym Sakramentem.

Zachęcamy do składania intencji modlitewnych oraz do włączenia się w diakonię modlitwy.

Zapraszamy także na spotkania formacyjne Odnowy w Duchu Świętym w każdy czwartek po Mszy świętej wieczorowej o godzinie 18.00 w sali spotkań w Domu Parafialnym.