Wigilia osób samotnych

W dniu 22 grudnia 2018 roku w sobote w naszej parafii po raz pierwszy odbylo sie spotkanie opłatkowe dla Osób Samotnych z naszej wspólnoty parafialnej. Dzięki zaangfażowaniu Wspólnoty Odnowy w Duchu Świętym "Bemedictus", ludzi dobrej woli oraz wspaniale rozśpiewanych dzieci i ich rodziców, przezyliśmy wspólnie wspaniałe chwile w Bożonarodzeniowej atmosferze. Bardzo dziekujemy wszyskim za zaangażowanie w to nowopowstające dzieło. Dziekujemy za wspólnie spędzony czas, rozmowy, śpiewane kolędy i jakże rodzinną atmosferę.

Galeria z tego spotkania jest dostępna pod linkiem GALERIA