Artykuły filtrowane wg daty: wrzesień 2018
niedziela, 16 wrzesień 2018 12:13

Pielgrzymka do Krakowa

W sobotę 15 września br odbyliśmy parafialną pielgrzymkę do Krakowa. Modliliśmy się w intencjach naszej Parafii i naszych osobistych: w sanktuarium Św. Brata Alberta, Św. Jana Pawła II, Miłosierdzia Bożego, w katedrze na Wawelu, w kościele Ojców Franciszkanów, gdzie znajdują się groby  bł. Anieli Salawy i bł. Salomei, a także przed cudownym obrazem Matki Bożej Bolesnej w dniu jej odpustu. Dziękuję za tę wspólnotę wiary i modlitwy.

niedziela, 16 wrzesień 2018 06:30

Ogłoszenia duszpasterskie 16 września 2018 r.

1. Dziś przypada Dzień Środków Społecznego Przekazu. Pamiętajmy w naszych modlitwach o pracownikach mass mediów i starajmy się sięgać po prasę katolicką. Dziś uroczystą Mszę świętą na 25 – lecie Radia Plus o godz. 12.30 odprawi Biskup Ordynariusz Henryk Tomasik. Do nabycia jest przy wyjściu z kościoła prasa katolicka i nowy numer Gościa Niedzielnego, gdzie można wyczytać, dwa ciekawe artykuły. O problemach współczesnego kościoła, oraz o wierze w czasach smartfona, oraz wiele innych.
  2. Dziś po Mszy świętej o godz. 18.00 w sali głównej, w domu parafialnym, odbędzie się spotkanie rodziców i ich dzieci przygotowujących się do I Komunii świętej.
  3. Od jutra to jest 17 września w godzinach kancelaryjnych można już zamawiać intencje na 2019 rok. Przypominamy, że kancelaria jest czynna od poniedziałku do czwartku od godz. 17.00 do 18.00 a w piątek i sobotę od 8.00 do 9.00. Kancelaria nie jest czynna po Mszach świętych oraz w niedziele i święta.
  4. 17 września przypada kolejna rocznica napaści Związku Radzieckiego na Polskę w 1939 roku. Prosimy miłosiernego Boga o pokój i zgodę między narodami.
  5. We wtorek 18 września o godz. 18.00. zapraszamy na Msze świętą młodzież i dzieci, a także rodziców do wspólnej modlitwy w dniu ich patrona, świętego Stanisława Kostki.
  6. We środę 19 września po Mszy świętej o godz. 18.30 spotkanie Kręgu Biblijnego.
  7. W sobotę 22 września w Domu Weterana o godz. 9.00 spotkanie grupy Ochotnicy Cierpienia.
  8. W niedzielę 23 września po Mszy świętej o godz. 18:00, w domu parafialnym na sali głównej, odbędzie się spotkanie Rodziców i kandydatów przygotowujących się do Sakramentu Bierzmowania.
  9. W sobotę 29 września po Mszy świętej o godz. 18.00 spotkanie Rady Parafialnej.
  10. Dziękuję wszystkim dobrodziejom i ofiarodawcom za ofiary na utrzymanie naszego kościoła.
  11. Niech Jezus, Mesjasz Pan, błogosławi każdy dzień życia solenizantów i jubilatów tego tygodnia.
wtorek, 11 wrzesień 2018 06:00

Spotkania Duszpasterskie 2018/2019

PROGRAM SPOTKAŃ
w poszczególnych grupach parafialnych