Zjednoczenie z Bogiem jest ważniejsze od wszelkich innych obowiązków

Święty Brat Albert

Po co się niepokoić,
wszak Bóg w nas, a my w Nim

Święty Brat Albert

W myślach o Bogu i o przyszłych rzeczach
znalazłem szczęście i spokój

Święty Brat Albert

Slider

MaryjaW chwilach trudnych dziecko zawsze ucieka się do mamy. I my w tym czasie trwania epidemi zwracajmy  się do naszej Niebieskiej Mamy - Maryi w modlitwie za chorych i cierpiących w domach, w szpitalach, za umierających w samotności oraz o ochronę dla wszystkich, którzy spieszą z pomocą potrzebującym, o miłosierdzie dla całego świata, dla naszej Ojczyny, dla wszystkich wiernych naszej Parafii. Zapraszam do wspólnej codziennej modlitwy Różańcowej o godz. 20.30 w łączności duchowej z kapłanami naszej Parafii przez internet. https://www.youtube.com/embed/YULJf8RKCH8. Zapraszamy. Niech Bóg błogosławi naszą Parafię i nasze Rodziny i wszystkich ludzi dobrej woli. 

 

 

   adorDziś t.j. 13.04. przed wieczorową Msza św. o godz. 17.45 Nowenna do Bożego Miłosierdzia. Natomiast po Mszy Św. o godz.18.00 będzie wystawienie Najświętszego Sakramentu, oraz uwielbienie Przyjaciół Bezdomnych pt."Zmartwychwstanie Bezdomnych" . Zachęcamy do duchowej jedności przez transmisję internetową. Adoracja potrwa do godz.20.00. A o godz. 20.30 zapraszamy do modlitwy różańcowej w intencji ustania pandemii w jedności z całym Kościołem w Polsce. 

  • dr.jpg
  • ekai_tonalne2.jpg
  • episkopat.jpg
  • gosc-niedzielny2.jpg
  • kofc.jpg
  • plus2.jpg