Zjednoczenie z Bogiem jest ważniejsze od wszelkich innych obowiązków

Święty Brat Albert

Po co się niepokoić,
wszak Bóg w nas, a my w Nim

Święty Brat Albert

W myślach o Bogu i o przyszłych rzeczach
znalazłem szczęście i spokój

Święty Brat Albert

Slider

MaryjaW chwilach trudnych dziecko zawsze ucieka się do mamy. I my w tym czasie trwania epidemi zwracajmy  się do naszej Niebieskiej Mamy - Maryi w modlitwie za chorych i cierpiących w domach, w szpitalach, za umierających w samotności oraz o ochronę dla wszystkich, którzy spieszą z pomocą potrzebującym, o miłosierdzie dla całego świata, dla naszej Ojczyny, dla wszystkich wiernych naszej Parafii. Zapraszam do wspólnej codziennej modlitwy Różańcowej w kościele o godz. 20.30, a także w łączności duchowej z wiernymi naszej Parafii przez internethttps://www.youtube.com/embed/YULJf8RKCH8. Niech Bóg błogosławi naszą Parafię i nasze Rodziny i wszystkich ludzi dobrej woli. 

  • dr.jpg
  • ekai_tonalne2.jpg
  • episkopat.jpg
  • gosc-niedzielny2.jpg
  • kofc.jpg
  • plus2.jpg