Zjednoczenie z Bogiem jest ważniejsze od wszelkich innych obowiązków

Święty Brat Albert

Po co się niepokoić,
wszak Bóg w nas, a my w Nim

Święty Brat Albert

W myślach o Bogu i o przyszłych rzeczach
znalazłem szczęście i spokój

Święty Brat Albert

Slider

W pierwszy czwartek miesiąca 2.września br. o godz.18.00 Msza Święta na rozpoczęcie roku duszpasterskiego w parafii Św. Brata Alberta. Po Mszy Św. i nabożeństwie zapraszamy na spotkanie wszystkich grup parafialnych i wspólne ognisko. Słaba pogoda nie przeszkodziła integracji Liturgicznej Służby Ołtarza na zakończenie wakacji. Chwała Panu za ten piękny czas!

m2m1

Wspólnoty i grupy
OAZA – ks. Daniel Glibowski
4-6 kl. szk. podst. – sobota godz. 11.00 – Emilia Bąk, Wiktoria Tomczak
7-8 kl. szk. podst. – wtorek godz. 18.45 - Aleksandra Pawelczyk
Po I stopniu ONŻ– środa godz. 18.45 – Natalia Durasiewicz
Animatorzy – niedziela godz. 19.00 – ks. Daniel Glibowski
Spotkania kandydatów do bierzmowania - pierwsze spotkanie 19 września po Mszy o godz. 18 – ks. Dariusz
Domowy Kościół – Ks. Dariusz
Krąg Biblijny – Ks. Dariusz
Ministranci szkoła podstawowa + kandydaci - sobota godz. 10.00 – Ks. Daniel Glibowski, Piotr Pawelczyk
Lektorzy - pierwsza sobota miesiąca godz. 9.30 - ks. Daniel Glibowski
Salka rekreacyjna dla dzieci i młodzieży – 1 i 3 sobota o godz. 18.30 – OAZA/ks. Daniel
Chór parafialny – pierwsze spotkanie 17 września po wieczornej Mszy świętej - Pani Ewa Burek/Ks. Karol Sadowski
Schola dzieci i młodzieży – pierwsze spotkanie 18 września o godz. 10 – ks. Karol Sadowski
Odnowa w Duchu Świętym – każdy czwartek godz. 18.30 a w 3 czwartek miesiąca Adoracja Najświętszego Sakramentu – Ks. Karol Sadowski
Akcja Katolicka – 1 wtorek miesiąca godz. 18.30 – Ks. Proboszcz
Koła Żywego Różańca – 1 sobota miesiąca godz. 7.30 – Ks. Proboszcz
Różaniec Rodziców za dzieci – Ks. Proboszcz
I Komunia Święta i Rocznica – pierwsze spotkanie 19 września po Mszy o godz. 11 - ks. Karol Sadowski
Caritas – Pani Marianna Molenda - ks. Proboszcz
Nadzwyczajni Szafarze Komunii Świętej - pierwszy piątek miesiąca godz. 19.00 ks. Dariusz
Rada Parafialna - ks. Proboszcz
Sychar – 2 piątek godz. 19.00 i 4 sobota miesiąca godz. 19.00 – Paulina Sołśnia i Ks. Daniel Glibowski
Ochotnicy Cierpienia - Dom Weterana godz. 9.00 - Ks. Dariusz
Przyjaciele Bezdomnych - pierwsze poniedziałki miesiąca godz. 19.00 - Ks. Daniel Glibowski
Rycerze Kolumba - 2 poniedziałek miesiąca godz. 19:00 - Ks. Proboszcz
Mężni w wierze – każda środa o godz. 20
Przygotowanie do małżeństwa – Ks. Karol Sadowski
  • dr.jpg
  • ekai_tonalne2.jpg
  • episkopat.jpg
  • gosc-niedzielny2.jpg
  • kofc.jpg
  • plus2.jpg