Zjednoczenie z Bogiem jest ważniejsze od wszelkich innych obowiązków

Święty Brat Albert

Po co się niepokoić,
wszak Bóg w nas, a my w Nim

Święty Brat Albert

W myślach o Bogu i o przyszłych rzeczach
znalazłem szczęście i spokój

Święty Brat Albert

Slider

Parafia rzymskokatolicka p w. św. Brata Alberta 26-611

Radom, ul. Św. Brata Alberta 4 tel : 48 3661214

====================================================

 

V. NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU  21 marca 2021

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

1. Rozpoczęliśmy tegoroczne rekolekcje, które prowadzi O. Rafał Kupczak ze zgromadzenia Księży Misjonarzy Oblatów. Starajmy się poukładać czas tak by go znaleźć na modlitwę i wysłuchanie nauk rekolekcyjnych. Nauki rekolekcyjne będą poprzedzone wystawieniem Najświętszego Sakramentu i modlitwa za matki, ojców, dzieci, młodzież, ludzi starszych, chorych i nasze rodziny.

2. Dziś Gorzkie żale o godz. 17.15, a w piątek ze względu na Covit nie będzie drogi krzyżowej ulicami naszej parafii, ale będzie jak zawsze droga krzyżowa w kościele tym razem o godz. 17.00. Będzie to Rodzinna Droga krzyżowa w intencji obrony życia poczętego.

3. W czwartek 25 marca uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Msze św. o godz. 7.00; 9.00; 10.00; 17.00; 18.00. Jest to Dzień Świętości Życia i Dzień Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego. Na Mszy św. o godz. 18.00 będziemy mogli podjąć adopcję dziecka poczętego.

4. W czwartek w uroczystość Matki Bożej zapraszam Parafian na Mszę św. o godz. 18.00 w intencji ks. Seniora Mariana z racji Jego imienin. Msza św. zamówiona przez grupy parafialne.

5. Przyszła niedziela to już Niedziela Palmowa. Główna Msza św. z procesją z palmami o godz. 9.00. Akcja Katolicka naszej parafii będzie rozprowadzać palmy przed każdą Mszą św.

6. Już od jutra możemy w kancelarii zgłaszać chorych w domach, którzy pragną się wyspowiadać na Wielkanoc, zachowując wszystkie zalecenia sanitarne. Odwiedziny chorych będą w sobotę 27 marca i we wtorek 30 marca.

7.W czasie trwania rekolekcji będzie też możliwość spowiedzi w czasie rekolekcji.

8. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy obfitości łask Bożych i opieki Matki Najświętszej na każdy dzień. Miłej i błogosławionej niedzieli.

  • dr.jpg
  • ekai_tonalne2.jpg
  • episkopat.jpg
  • gosc-niedzielny2.jpg
  • kofc.jpg
  • plus2.jpg