Zjednoczenie z Bogiem jest ważniejsze od wszelkich innych obowiązków

Święty Brat Albert

Po co się niepokoić,
wszak Bóg w nas, a my w Nim

Święty Brat Albert

W myślach o Bogu i o przyszłych rzeczach
znalazłem szczęście i spokój

Święty Brat Albert

Slider

P a r a f i a r z y m s k o k a t o l i c k a p w. św. B r a t a A l b e r t a        

26-611 Radom, ul. Św. Brata Alberta 4 tel : 48 3661214

=================================================

UROCZYSTOŚĆ NAJŚWIĘTSZEGO CIAŁA I KRWI CHRYSTUSA - 03 czerwca 2021

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

1. Dziś Msze Święte o godz. 7.00; 9.00; 12.30; 18.00. Nie ma Mszy Św. o godz. 11.00. Po Mszy Świętej o godz. 9.00 wyruszymy procesja eucharystyczna do czterech ołtarzy wokół kościoła. Dziś nabożeństwo do Serca Pana Jezusa o godz. 17.30.

2. W oktawie Bożego Ciała zapraszam codziennie na Mszę św. i nabożeństwo do Serca Pana Jezusa z procesję eucharystyczną wokół kościoła o godzinie 18.00. Niech nas nie zabraknie w oktawie na Mszy św. i procesji wokół kościoła. Zapraszam poszczególne grupy parafialne, ministrantów, dzieci komunijne do udziału w procesji.

4.Jutro w I piątek miesiąca możliwość spowiedzi na porannej Mszy Św. i po południu od godz. 17.00. Odwiedziny chorych w domach w pierwszy piątek miesiąca od godz. 9.00.

5. W sobotę 5 czerwca wyjazd na pielgrzymkę do Częstochowy z pod kościoła o godz. 5.00. Można ze sobą zabrać coś od deszczu i krzesełka by usiąść w czasie Mszy Św.

6. W najbliższą niedzielę Msza św. z procesją eucharystyczną w oktawie Bożego Ciała o godz. 9.00.

7. Pragnę podziękować poszczególnym grupom parafialnym, które w tym roku przygotowały i udekorowali ołtarze na Boże Ciało: Odnowie w Duchu Św., Akacji Katolickiej, Rycerzom Kolumba, Domowemu Kościołowi , KŻR. Pani organistce Joannie za prowadzenie śpiewów. Panom za asystę w czasie procesji, Paniom za niesienie figur i obrazów. Ministrantom, Panu Kościelnemu, Dzieciom sypiącym kwiaty. Wszystkim za wszystko składam serdeczne Bóg zapłać.

Niech Bóg nas błogosławi.

  • dr.jpg
  • ekai_tonalne2.jpg
  • episkopat.jpg
  • gosc-niedzielny2.jpg
  • kofc.jpg
  • plus2.jpg