Zjednoczenie z Bogiem jest ważniejsze od wszelkich innych obowiązków

Święty Brat Albert

Po co się niepokoić,
wszak Bóg w nas, a my w Nim

Święty Brat Albert

W myślach o Bogu i o przyszłych rzeczach
znalazłem szczęście i spokój

Święty Brat Albert

Slider

Parafia rzymskokatolicka p w. św. Brata Alberta 26-611

Radom, ul. Św. Brata Alberta 4 tel : 48 3661214

=================================================

XXV NIEDZIELA W CIĄGU ROKU - 19 września 2021

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

 1. Jutro po wieczorowej mszy Św. adoracja w ciszy Najświętszego Sakramentu
 1. W środę o godz. 20.00 zapraszamy na Nieszpory i konferencję z cyklu „Mężni w wierze”.
 1. W kancelarii przyjmujemy wypominki za naszych zmarłych: roczne, półroczne i jednorazowe za naszych bliskich zmarłych.
 1. W sobotę 25 września rozpoczynamy jesienną turę kursu przed małżeńskiego dla narzeczonych. Spotkanie rozpoczyna się o godz. 9.00 w sali konferencyjnej.

   5.W sobotę 25 września, o godzinie 11.00, w Katedrze Radomskiej, Ks. Biskup Marek Solarczyk będzie przewodniczył Mszy świętej dziękczynnej za dar beatyfikacji Kard. Stefana Wyszyńskiego, na którą zaprasza wszystkich wiernych naszej diecezji.

 1. W przyszłą niedzielę zabrana taca będzie przeznaczona na Caritas naszej diecezji.
 1. 26 września 2021 zapraszamy na Marsz dla Życia i Rodziny. O godz. 15.00 – Msza Św. w kościele Św. Jana/Fara/, 16.00 - Start Marszu ul. Rwańska, Zakończenie – Plac Corazziego. Zapraszamy.
 1. Jeszcze raz zapraszam chłopców do służenia Panu Jezusowi przy ołtarzu, i chłopców na kandydatów ministrantów. Spotkania odbywają się w sobotę. Mężczyzn i kobiety zapraszam do śpiewania w chórze parafialnym – można się zgłaszać do Pani Ewy. Dzieci i młodzież zapraszam do śpiewania w scholii parafialnej – spotkania odbywają się w sobotę. Rodziców zapraszam do udziału i tworzenia Kół Różańcowych – Rodziców za dzieci. Informacje na stronie parafialnej i w gablocie kościoła.
 1. Wyjazd KŻR do Wysokiego Koła 2 października br z pod kościoła o godz. 8.00
 1. W nowym Gościu Niedzielnym między innymi art. O aktualności dziś objawieniach Matki Bożej z La Salette Oraz kalendarz na przyszły rok w cenie 10 zł.
 1. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy obfitości łask Bożych i opieki Matki Najświętszej na każdy dzień. Miłej i błogosławionej niedzieli.

Na zakończenie wspólnie się pomódlmy do św. Józefa o opiekę nad naszymi rodzinami:

Święty Józefie, Oblubieńcze Bogurodzicy Maryi, Opiekunie rodzin, Twojej ojcowskiej opiece powierzył Bóg swojego Syna i Jego Niepokalaną Matkę. Z największą miłością wypełniałeś obowiązki troskliwego Ojca i Opiekuna Najświętszej Rodziny. Powierzam Ci moją rodzinę, nasze prace, radości i cierpienia.

Wprowadź Jezusa do naszego domu, pomóż przyjąć Go do naszych serc, uproś łaskę miłości, zgody i pokoju, aby nasza rodzina osiągnęła szczęście doczesne i wieczne. Amen. Św. Józefie – módl się za nami. Niech Bóg nas błogosławi.

 • dr.jpg
 • ekai_tonalne2.jpg
 • episkopat.jpg
 • gosc-niedzielny2.jpg
 • kofc.jpg
 • plus2.jpg