Zjednoczenie z Bogiem jest ważniejsze od wszelkich innych obowiązków

Święty Brat Albert

Po co się niepokoić,
wszak Bóg w nas, a my w Nim

Święty Brat Albert

W myślach o Bogu i o przyszłych rzeczach
znalazłem szczęście i spokój

Święty Brat Albert

Slider

 

 

NIEDZIELA CHRZTU PAŃSKIEGO 9 stycznia 2022

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

1.Dziś kończy się liturgiczny okres Narodzenia Pańskiego. Kolędy tradycyjnie można śpiewać do 2 lutego.

2.Dziś o godz. 18.00 Msza św. dla młodzieży bierzmowanej i spotkanie formacyjne.

3.Jutro w poniedziałek po wieczorowej Mszy Św. adoracja w ciszy Najświętszego Sakramentu.

4.W przyszły poniedziałek w siedemnasty dzień miesiąca - nabożeństwo do naszego patrona Św. Brata Alberta. Do skrzynki modlitw możemy składać intencje w których będziemy się modlić w czasie nabożeństwa.

5.Do nabycia jest Gość Niedzielny w cenie 8 zł, a w nim opakowanie na płyty z Biblią. Za tydzień będzie na płycie ks. Rodzaju i Księga Wyjścia. Jest też czasopismo „Miłujcie się”.

6.Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy obfitości Bożych łask oraz wzrastania w wierze, nadziei i miłości.

7.W imieniu swoim i wszystkich kapłanów naszej parafii dziękujemy wszystkim, którzy przyjęli zaproszenie na nasze wspólne kolędowanie w kościele. Wyrażamy nasz szacunek i wdzięczność za obecność, wszelkie dobro, za ofiarność, życzliwość, za pomoc w ciągu roku, za Waszą wierność Jezusowi, Kościołowi. Zachęcamy do jeszcze żywszego angażowania się w grupy parafialne szczególnie dzieci i młodzież, do troski o rozwój i kształtowanie swojej wiary, do modlitwy rodzinnej, osobistej, do głębszego przeżywania Mszy Św. Wszystkim za wszystko dziękujemy. Niech Bóg Wam błogosławi, a Maryja Matka czuwa i wyprasza potrzebne łaski.

  • dr.jpg
  • ekai_tonalne2.jpg
  • episkopat.jpg
  • gosc-niedzielny2.jpg
  • kofc.jpg
  • plus2.jpg