„A oto Człowiek” – premiera 17 czerwca godz. 19.00 !

„A oto człowiek” to teatralna opowieść o życiu i dziele Świętego Brata Alberta, patrona naszej parafii. Jest   autorskim spektaklem przygotowanym specjalnie z okazji Jubileuszu 40-lecia naszej parafii. Sztuka teatralna została w całości przygotowana przez wspólnotę parafialną. Scenariusz napisała p. Kamila Ślusarczyk z Domowego Kościoła, a wyreżyserował go ks. Dariusz Frydrych. W spektakl zostało zaangażowanych ponad 30 osób: parafianie wcielili się w role postaci (aktorzy ze wszystkich grup wiekowych), jak również w całości przygotowali scenografię.

Serdecznie zapraszamy na to wydarzenie kulturalne w imieniu twórców, aktorów i wszystkich zaangażowanych osób. Premiera spektaklu odbędzie się w sobotę 17 czerwca o godz. 19 w kościele Świętego Brata Alberta.

Skip to content