„A OTO CZŁOWIEK”, Spektakl o św. Bracie Albercie ponownie zagości w naszym kościele.

Serdecznie zapraszamy na powtórkę spektaklu teatralnego „A oto człowiek” 1 października o godz. 19.

Po premierze, która miała miejsce podczas obchodów Jubileuszu parafii ,napłynęło do nas od Państwa wiele ciepłych słów i pozytywnych opinii, a także próśb o możliwość ponownego pokazu jesienią. Wychodzimy naprzeciw Państwa prośbom i zapraszamy do wędrówki przez niezwykłe życie św. Brata Alberta.

„A oto człowiek” to teatralna opowieść o życiu i dziele Świętego Brata Alberta, patrona naszej parafii. Jest   autorskim spektaklem przygotowanym specjalnie z okazji Jubileuszu 40-lecia naszej parafii. Sztuka teatralna została w całości przygotowana przez wspólnotę parafialną. Scenariusz napisała p. Kamila Ślusarczyk z Domowego Kościoła, a wyreżyserował go ks. Dariusz Frydrych. W spektakl zostało zaangażowanych ponad 30 osób: parafianie wcielili się w role postaci (aktorzy ze wszystkich grup wiekowych), jak również w całości przygotowali scenografię.

W imieniu twórców, aktorów i wszystkich zaangażowanych osób zapraszamy na spektakl w niedzielę 1 października o godz. 19 w kościele Świętego Brata Alberta.

Skip to content