Pielgrzymka na Święty Krzyż

W sobotni poranek 17 września, ponad 100 osób na czele z Księdzem Proboszczem uczestniczyła w pielgrzymce autokarowej do najstarszego w Polsce Sanktuarium Relikwii Drzewa Krzyża Świetego na Świętym Krzyżu. Idąc Drogą Królewską pielgrzymi odprawili Drogę Krzyżową, a następnie uczestniczyli we Mszy Świętej w Świętokrzyskiej Bazylice Trójcy Świętej.

Podczas drogi krzyżowej, Mszy Św., różańca i Koronki do Bożego Miłosierdzia pątnicy zawierzyli naszą parafię i zbliżające się Misje Święte, które będą prowadzić Ojcowie Oblaci ze Świętego Krzyża.

Prosili, aby Pan Jezus dał sercom pokój sumienia, rodzinom miłość i zgodę, parafii jedność, a wiernym i kapłanom nowe błogosławieństwa. Aby Duch Święty odnowił nas i oblicze naszej parafii na większą chwałę Bożą.

Modlitwą przed Misjami, którą otrzymaliśmy od Misjonarzy, będziemy się modlić każdego dnia od pierwszej niedzieli Adwentu.

O pielgrzymce na łamach Gościa Radomskiego AVE

Skip to content