Przeżyliśmy dziś piękny dzień Niedzieli Palmowej. Mszy św. godz. 11 towarzyszyła uroczysta procesja z palmami wokół kościoła.
Dziękujemy wsrzytkim przybyłym kapłanom, liturgicznej asyście, scholi i wszystkim wiernym za wspólną modlitwę.
Fot. Jakub Cielecki
Fot. Jana Czajko, Pavel Leanovich




























Podobne
Pielgrzymka Rodziny Różańcowej na Jasną Górę w 200-lecie Żywego Różańca
Pielgrzymka na Warmię i Mazury – CODZIENNA RELACJA
Pielgrzymka dzieci komunijnych do Łagiewnik