Nasi ceremoniarze w drugim tygodniu ferii wypoczywali i formowali się na Obozie Liturgicznym w Murzasichlu w Tatrach.
Swój wypoczynek zawierzyli przyjacielowi młodych św. Janowi Pawłowi II w Sanktuarium na krakowskich Białych Morzach. Poza spotkaniami i rozmowami wędrowali po polskich górach. Byli na Rusinowej Polanie i Gęsiej Szyi oraz w Sanktuarium MB na Wiktorówkach. Odwiedzili ponadto Pustelnię Św. Brata Alberta na Kalatówkach oraz wędrówka do Schroniska PTTK w Murowańcu. W drodze powrotnej nawiedzili również Ludźmierz oraz Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie – Łagiewnikach. Bogu niech będą dzięki za ten czas wzrastania.
Dziękujemy firmie Radkar-Travel.pl i Panu Radosławowi Kutkowskiemu za udostępnienie busa i wszelką pomoc.









Podobne
Odpust ku czci św. Brata Alberta
Dzień Patrona Zespołu Szkół Specjalnych i Placówek Oświatowych
Pielgrzymka Parzno – Łódź