PIESZA PIELGRZYMKA NA JASNĄ GÓRĘ

6 sierpnia rusza pielgrzymka na Jasną Górę. Zapraszamy do przeżycia tych wyjątkowych rekolekcji w drodze. Zapisy na pieszą pielgrzymkę z naszą grupą nr 22 ruszają w przyszłą niedzielę 23 lipca. Zapisy po każdej Mszy świętej oraz w godzinach kancelaryjnych. Koszt 60 zł. Więcej informacji na stronie naszej grupy parafialnej (https://www.facebook.com/events/766040550232550/?hc_location=ufi). Tradycyjnie zachęcamy wszystkich, którzy nie będą mogli podążać na pątniczym szlaku do pielgrzymowania duchowego. Osoby, które chcą wspierać naszą grupę pielgrzymkową modlitwą, ofiarą, czy też darem materialnym – prosimy o zgłaszanie się do kancelarii w celu otrzymania książki z programem duchowym pielgrzymki oraz specjalnego obrazka z modlitwą pielgrzyma duchowego. W zamian obiecujemy gorącą modlitwę na szlaku pielgrzymim.