INTENCJE MSZALNE 05 – 12.02.2023

V Niedziela Zwykła A – 05.02.2023

7.00
1. Gregorianka II +Lucynę Perłowską
2. +Krystynę Misiowiec w 9 r ś.

9.00
1. Za Parafian i Gości
2. O Boże błog dla Rycerzy Kolumba naszej Rady przez przyczynę Św. Br. Alberta

11.00
1. Dz/bł o Boże błog, Dary Ducha Św. dla Aleksandry Ługowskiej w 18 r urodzin
2. W intencji Bogu wiadomej przez wstawiennictwo Matki Bożej Królowej Rodzin

12.30
1. Dz/bł O Boże błogosławieństwo dla Kacpra Grzebuła w 14 r urodzin
2. Dz/bł o Boże błog, Dary Ducha Św. dla Bartłomieja Rybińskiego w 18 r urodzin

18.00
1. Gregorianka I +Józefa Szewczyka

Poniedziałek –  06.02.2023

7.00
1. + Jerzego Samerka w 20 r. śm.
2. + Juliannę Siarę

17.30 + Józefa Szewczyka (Greg.)

18.00
1. + Lucynę Perłowską (Greg.)
2. + Zofię Jerzego Beresińskich

Wtorek 07.02.2023

7.00
1. + Adama w r. śm. Zofię Józefa Wójcików
2. + Romualda Stachurskiego

17.30
1. + Lucynę Perłowską (Greg.)
2. + Wacława Sowę

18.00
1. + Józefa Szewczyka (Greg.)
2. Zygmunta w 9 r. śm. Mariannę Trybuł

Środa 08.02.2023 

7.00
1. + Ryszarda Chwalińskiego w 2 r. śm.
2. + Jerzego Zielińskiego

17.30 + Lucynę Perłowską (Greg.)

18.00
1. + Józefa Szewczyka (Greg.)
2. Dz. bł. o B. błog. opiekę MB dla Marii Dujki w 69 r. ur. i Anny Dujki w 35 r. ur.

Czwartek 09.02.2023

7.00
1. + Józefa Szewczyka (Greg.)
2. + Kazimierza Solińskiego w 1 r. śm. Mariannę Franciszka Węglarzów

17.30
1. Dz. bł. o B. błog. opiekę MB dla Piotra Pawelczyka w 17 r. ur
2. + Lucynę Perłowską (Greg.)

18.00
1. +Mieczysława w 24 r. śm. Eleonorę Wólczyńskich ++ Wólczyńskich i Kopaniów
2. + Władysława Kądzielę w 5 r. śm.

Piątek 10.02.2023  

7.00
1. + Józefa Szewczyka (Greg.)
2. + Włodzimierza Wacława Władysława Koryckich Zofię Genowefę Władysława Żaków

17.30 + Lucynę Perłowską (Greg.)

18.00
1. +Stefanię Stanisława Wólczyńskich Ks. Józefa Wólczyńskiego
2. + Józefa Królikowskiego

Sobota 11.02.2023

7.00
1. + Józefa Szewczyka (Greg.)
2. + Jana Utkowskiego

9.00 W intencji chorych

17.30
1. Dz. bł. za Stanisława Sowę w r. urodzin
2. + Lucynę Perłowską (Greg.)

18.00
1. + Ludwika Otrębowskiego
2. + Jacka Jareckiego w 3 r. śm.

VI Niedziela Zwykła A – 12.02.2023

7.00
1. Dz. bł. za Agatę Szwed w 50 r. ur. i o bł. dla męża, dzieci i synowej
2. + Romana Misiowca w 3 r. śm.

9.00
1. Za Parafian i Gości
2. + Józefa Szewczyka (Greg.)

11.00
1. Dz. bł. o B. bł. opiekę MB i zdrowie dla Janiny Surowieckiej w 85 r. urodzin
2. Dz. bł. o B. bł. opiekę MB dla Elizy Stankowskiej w 40 r. ur. i 5 r. ur. syna Michała

12.30
1. Dz. bł. o B. bł. opiekę MB dla Alicji Kowalczyk w 2 r. ur. i o bł. dla jej rodziców i brata Marka
2. Dz. bł. o B. bł. opiekę MB dla Teresy i Edwarda Marków w 65 r. ślubu

18.00
1. + Lucynę Perłowską (Greg.)

Skip to content