Zjednoczenie z Bogiem jest ważniejsze od wszelkich innych obowiązków

Święty Brat Albert

Po co się niepokoić,
wszak Bóg w nas, a my w Nim

Święty Brat Albert

W myślach o Bogu i o przyszłych rzeczach
znalazłem szczęście i spokój

Święty Brat Albert

Slider

  

Godz.

Parafia rzymskokatolicka

p w. św. Brata Alberta

26-611 Radom, ul. Św. Brata Alberta 4

tel. 48 3661214

 

Poniedziałek 04.11.2019

7.00

+Mariana Jaśkiewicza, Jadwigę Sekułę, ++Ziółków, Jaśkiewiczów, Rokicińskich

7.00

+Wiesława Celeja

7.00

+Janusza Makowskiego od ucz. pog.

17.30

Różaniec za zmarłych

18.00

+Tadeusza, Marię Nurków

18.00

++Panelskich, Drążyków, Palińskich, Kuberów

 

Wtorek 05.11.2019

7.00

+Henrykę Niedziela w 5 r.ś., ++Niedzielów, Sawickich, Rożków

7.00

+Sławomira Chruśniaka

7.00

+Annę, Władysława Siwców, Mieczysława Jakubiaka

17.30

Różaniec za zmarłych

18.00

+Mariannę, Władysława Popisów. Janinę, Leona Marców

18.00

+Jakuba Bilkę w 5 r.ś., Ryszarda Kołodziejczyka, Stefana Bilkę

 

Środa 06.11.2019

7.00

+Jana, Annę, Stanisławę, Jana, Antoninę, Walentego Krasków

7.00

+Tadeusza Muchę – od ucz. pog.

7.00

+Wojciecha Grzegoryczka – od ucz. pog.

17.30

Różaniec za zmarłych

18.00

Za Dusze w Czyśćcu cierpiące

18.00

+Małgorzatę, Macieja Domańskich, Balbinę Kozdęba, Jana, Helenę Gregorczyków

 

Czwartek 07.11.2019- I Czwartek miesiąca

7.00

+Stanisławę, Jana, Piotra, Martę Białczaków

7.00

+Józefa, Apolonię Ostrzygałów, Justynę Wojciechowską, Annę, Bolesława Andrzejczuków, ++Ostrzygałów, Wojciechowskich, Andrzejczuków, Jędrów

7.00

+Tadeusza Muchę – od ucz. pog.

17.30

Różaniec za zmarłych

18.00

+Urszulę, Krzysztofa Łodygowskich

18.00

+Jana Motykę

 

Piątek 08.11.2019

7.00

+Jana Chojnackiego – od ucz. pog.

7.00

+Genowefę, Stanisława Krakowiaków. ++Rzeźników

7.00

+Stanisława, Jadwigę Fryszkowskich

17.30

Różaniec za zmarłych

18.00

+Annę, Teodora Jończyków, ++Jończyków, Skałbaniów.

18.00

+Mariannę, Józefa Tusińskich.

 

 Sobota 09.11.2019

7.00

+Mariannę Bialik

7.00

Za Dusze w Czyśćcu cierpiące, które potrzebują najbardziej modlitwy

7.00

+Stefanię, Edwarda, Roberta, Tadeusza Rokickich, Kazimierza Kołodziejczyka, ++z rodziny

17.30

+Bożenę Walszczak w 3 r.ś., Genowefę, Edmunda, Stanisława Jacek.

18.00

+Eugeniusza Surowieckiego

 

XXXII Niedziela Zwykła 10.11.2019

7.00

+Wiktora Chojnackiego w 18 r.ś., Janinę, Antoniego Chojnackich.

7.00

+Tadeusza Gorgula w 7 r.ś.

9.00

Za Parafian i Gości

9.00

+Janinę Czerwińską, Leona Ekierta w 15 r.ś.

11.00

Dz/bł o Boże błog. dla Leokadii i Andrzeja Pasków w 50 rocz. zawarcia sakramentu małżeństwa i opiekę NMP dla dzieci, wnuków i prawnuków

12.30

Dz/bł o Boże błog. w 2 rocz. zawarcia sakramentu małżeństwa Ewy i Michała Badeńskich, oraz o Boże błog. dla córki

18.00

+Hieronima, Janinę Sadowych, Annę, Edwarda, Stanisława Krok, Zbigniewa Rudnickiego

 

 

 

 

Kancelaria parafialna

Poniedziałek, Wtorek, Środa, Czwartek
17:00 - 17:55
Piątek i Sobota
8.00 - 9.00

48 366 12 14

 

Porządek Mszy Św.

Niedziele i święta
7.00; 9.00; 11.00; 12.30; 18.00
Święta Zniesione
7.00; 9.00; 17.00; 18.00
Dni powszednie
7.00; 17.30; 18.00
Odpust
Św. Brata Alberta - 17 czerwca

Diecezja Radomska

Źródła nie znaleziono

mwd 300x250bibliadeon

 

serwispapieski 2

 

pro life deonpl small

  • dr.jpg
  • ekai_tonalne2.jpg
  • episkopat.jpg
  • gosc-niedzielny2.jpg
  • kofc.jpg
  • plus2.jpg