Zjednoczenie z Bogiem jest ważniejsze od wszelkich innych obowiązków

Święty Brat Albert

Po co się niepokoić,
wszak Bóg w nas, a my w Nim

Święty Brat Albert

W myślach o Bogu i o przyszłych rzeczach
znalazłem szczęście i spokój

Święty Brat Albert

Slider
 

Parafia rzymskokatolicka p w. św. Brata Alberta

26-611 Radom, ul. Św. Brata Alberta 4

tel: 48 3661214

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

XXV Niedziela w ciągu roku 22.09.2019

1.W dniu 28 Września (sobota) o godz.. 9.00 W Domu Weterana odbędzie się spotkanie Ochotników Cierpienia. Serdecznie na nie zapraszamy.

2.W dniu 29 września na Mszy św. O godz. 9.00 Rycerze Kolumba naszej Parafii przyjmą peregrynujący obraz Matki Bożej Wspomożycielki Prześladowanych Chrześcijan. W oparciu o ten obraz, już W 2018 roku - Zakon Rycerzy Kolumba na całym świecie rozpoczął nowy program modlitewny W intencji prześladowanych chrześcijan. Peregrynacja obrazu Matki Bożej Wspomożycielki Prześladowanych Chrześcijan, jest okazją nie tylko do Wsparcia modlitewnego, ale również zachętą do refleksji, czy i my W różnych sytuacjach, bylibyśmy gotowi do dania świadectwa wiary.

3.Rodziców dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej zapraszamy na spotkanie z komitetem organizacyjnym 29 września po Mszy św. o godz. 11.00.

4.W dniu O6 pażdziernika o godz.11.00 nastąpi poświęcenie Różańców dla dzieci przygotowujących się do I Komunii Św. Po Mszy św. zapraszamy na spotkanie a którym zostaną Wybrane stroje komunijne.

5.Prosimy o przekazywanie do kancelarii deklaracji zgłoszeniowych do I Komunii Św.

6.W parafii jest dużo uzdolnionych dzieci i uzdolnionej młodzieży, którzy nie tylko ładnie śpiewają ale i chodzą do szkół muzycznych i grają na różnych instrumentach muzycznych. Zapraszamy Wszystkich, którzy pragnę brać czynny udział W liturgii Mszy Św. Nasze zaproszenie jest szerokie, zarówno do dzieci, młodzieży, ale i starszych, by stworzyć scholę parafialna. Pierwsze spotkanie scholi parafialnej odbędzie się W domu parafialnym W sobotę 28 Września o godz. 11.30. Serdecznie zapraszamy!

7.Zachęcamy dzieci, młodzież, dorosłych do dołączenia do istniejących grup W parafii. Zapraszamy dzieci, młodzież do OAZY, ministrantury, osoby dorosłe do KŻR, Akcji Katolickiej, Kręgu Biblijnego. Mężczyzn zapraszamy do wstąpienia do Rycerzy Kolumba naszej parafii, bo oprócz działań jakie podejmują, także codziennie odmawiają jeden dziesiątek różańca za parafię i w innych intencjach. Zapraszamy do chóru parafialnego, który jest zawsze Wielką wartością dla każdej parafii, gdyż upiększa Ważne i podniosłe uroczystości. Zapraszam do chóru kobiety i mężczyzn.

8. Do nabycia jest prasa katolicka W tym nowy numer Gościa Niedzielnego.

9.Dziękujemy za ofiary składane na kościół.

10 Jubilatom i solenizantom życzymy obfitych Bożych darów.

  • dr.jpg
  • ekai_tonalne2.jpg
  • episkopat.jpg
  • gosc-niedzielny2.jpg
  • kofc.jpg
  • plus2.jpg