Zjednoczenie z Bogiem jest ważniejsze od wszelkich innych obowiązków

Święty Brat Albert

Po co się niepokoić,
wszak Bóg w nas, a my w Nim

Święty Brat Albert

W myślach o Bogu i o przyszłych rzeczach
znalazłem szczęście i spokój

Święty Brat Albert

Slider

26-611 Radom, ul. Św. Brata Alberta 4

tel: 48 3661214

Nr rachunku bankowego 92 2030 0045 1110 0000 0016 9460.

 =================================================================

XXV. NIEDZIELA W CIĄGU ROKU 20.09.2020

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

1. W poniedziałek po wieczorowej Mszy św. adoracja w ciszy Najświętszego Sakramentu.

2. We wtorek 22.09. ks. Karol Sadowski zaprasza rodziców i dzieci przygotowujących się do I Komunii Św. na Mszę Św. o godz. 18.00, a po Mszy Św. będzie spotkanie organizacyjne.

7. Października we wspomnienie Matki Bożej Różańcowej na Mszy św. o g. 18.00 poświęcenie różańców dla dzieci Komunijnych.

3. W środę przypada wspomnienie liturgiczne Świętego Ojca Pio, który z najwyższą czcią pochylał się nad Eucharystią i nad wszystko kochał Matkę Najświętszą.

4. W przyszłą niedzielę, 27 września, gościć będziemy o. Zbigniewa Ptaka, paulina, który będzie głosił na wszystkich Mszach Św. kazania na temat przeżywania Mszy św. Ojciec Zbigniew jest też w Krakowie animatorem zespołu ewangelizacyjnego "Wejdźmy na szczyt". Był przeorem klasztoru w Leśniowie. Sanktuarium Matki Bożej Leśniowskiej Patronki Rodzin, Będzie też można nabyć książki na temat Eucharystii – Mszy św.

5. Dziś po Mszy św. Rycerze Kolumba będą zbierać podpisy pod obywatelskim projektem nowelizacji ustawy z dnia 24 lipca 2015 r. - prawo o zgromadzeniach."stop lbgt"

6. W niedzielę 27 września Mszą Św. w katedrze o godz. 18.00 rozpoczyna się X Tydzień Społeczny. Zapraszamy w imieniu A. K.

7. Dziękuję za ofiary składane na prace remontowe w parafii. Bóg zapłać.

8. Do nabycia jest nowy numer Gościa Niedzielnego, a w nim o mediach społecznościowych, w których są skarby i śmieci, gdzie trudno oddzielić prawdę od fałszu. Oraz ciekawa rozmowa z autorem książki „Życie po śmierci”.

 

Niech Bóg was błogosławi

 

  • dr.jpg
  • ekai_tonalne2.jpg
  • episkopat.jpg
  • gosc-niedzielny2.jpg
  • kofc.jpg
  • plus2.jpg